• APB „Euroteisės biuras“

  teikia teisines paslaugas grįstas teorinėmis žiniomis, ilgamete praktika bei pasverta kūrybine vaizduote. Bendrijos teisininkai dirba su atsidavimu, o darbo praktiką skaičiuoja nuo 2003 metų.

 • Mūsų ambicijos –

  patirtimi pagrįsto pasitikėjimo užsitarnavimas atstovaujant klientų teisėtus interesus. Kiekvienas mūsų klientas kaip ir kiekvienas teisinis klausimas yra išskirtinis, todėl norime būti reikalingiausiais būtent Jums, prisiderindami prie Jūsų privačių ar verslo poreikių, susijusių su teisinių paslaugų teikimo vieta, laiku ir pobūdžiu.

 • Mūsų tikslas – būti tinkamiausiais Jums.

  Siekiant šio tikslo esame suformavę profesionalią teisininkų komandą, dirbančią su polėkiu bei gebančią greitai rasti originalų problemos sprendimo būdą kiekvienam atvejui, padėti sprendžiant momentinį teisinį klausimą/ginčą.

  Mums ne vis vien, kokioje teisinėje aplinkoje gyvename, todėl siekiame Lietuvos teisės tradicijų puoselėjimo ir pažangos, visuomenės švietimo teisiniais klausimais, teisininkų kvalifikacijos kėlimo bei advokato profesijos prestižo kėlimo.

 • Kuo mes išskirtiniai?

  Atstovaudami klientą siekiame tik geriausio atgalinio ryšio.

  Mūsų poreikis:  win-win situacija. Mes norime įrašyti Jūsų atvejį į sėkmingai atliktų užduočių sąrašą, mūsų siekis – teisinės problemos pašalinimas Jums palankiu būdu. Bendradarbiavimas grįstas maksimaliu siekiu įrodyti profesionalumą ir  noru išspręsti teisinę problemą, leidžia sukurti neįtikėtinus sprendimus ir pasiekti realius rezultatus.

  Teisė niekada nėra tik teisės normos ir patirta praktika – ji nuolatinėje raidoje, tiek nacionaliniu, tiek globaliniu lygmeniu, gebėjimas sukurti netradicinį sprendimą ir mokėjimas jį pateikti – drąsios komandos užduotis. Inovatyvioje ir globalioje visuomenėje teisiniai santykiai dažnai būna žingsniu priekyje, nei nusistovėję teisės standartai, dėl šios priežasties vis dažniau ieškoma netradicinių problemos sprendimų būdų. Štai čia ir slypi mūsų komandos išskirtinumas. Mūsų kūrybiškai drąsi komanda kompetentinga rasti geriausią sprendimą ir Jums.